Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BULMACA YAYIN PROGRAMI

+4
Yüksel Güngör
Rongaz
necipalb48
nmuslu
8 posters
YazarMesaj
nmuslu

nmuslu

BULMACA YAYIN PROGRAMI Empty
MesajKonu: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 10:27

AŞAĞIDAKİ PROGRAMI ONAYLARINIZA SUNUYORUM..

HER AY GEÇERLİ OLMAK ÜZERE :

01-08 TARİHLERİ ARASI YUSUF SULACA İMECE BULMACA..

09-16 TARİHLERİ ARASI KAZIM DİKSU BULMACASI

16-23 TARİHLERİ ARASI AYHAN KARA BULMACASI

23-30/31 TARİHLERİ ARASI : ESMA KACAR YA DA DİĞER ÜYELERİMİZİN YAYINLAMAK İSTEDİĞİ BULMACALAR VEYA YARIŞMA HAFTASI..

(ANCAK SEVGİLİ DOSTLARIMIZ FAZLA BULMACA ÜRETEBİLİYORLARA KENDİLERİNE AYRILAN HAFTA İÇİNDE BİRİNCİ BULMACALARININ ÇÖZÜMÜ TAMAMLANDIKTAN SONRA İKİNCİYİ DE YAYINLAYABİLİRLER)

BUNUN DIŞINDA DİĞER PERİYODİK SORULAR DEVAM EDECEKTİR

HER PERŞEMBE İKİDE BİR,
HER ÇARŞAMBA ASPİRİNLER,
01 VE 15. GÜNLERDE SAİM İNCEDEN 30 SORU..

DİĞER BÖLÜMLER SINIRSIZ..

En son nmuslu tarafından Çarş. 14 Eyl. 2011, 10:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
necipalb48

necipalb48

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 10:33

SEVGİL NAİLİM,
İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ TEBRİKLER..
AYNEN DÜŞÜNCENİZE VE ÖNERİNİZE
İŞTİRAK EDİYOR VE SEVGİLERİM İLETİYORUM.
Rongaz

Rongaz

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 10:42

TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ MEHMET... BENDE SAYGI DEĞER IŞITMAN ALBAYIMA KATILIYOR VE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM...
nmuslu

nmuslu

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 10:44

PROGRAMI EKİM AYINDAN İTİBAREN BAŞLATALIM..ŞU AN HAZIR BULMACASI OLAN VARSA LÜTFEN YAYINLASIN..
necipalb48

necipalb48

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 10:49

ÖZELLİKLE SEVGİLİ KAZIM HOCAMIZDAN
O GÜZEL BULMACALARINDAN 32. BULMACASI
BEKLENİYOR. ZİRA SEYAHATTEN DÖNDÜ DİNLENMİŞTİR...
Yüksel Güngör

Yüksel Güngör

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 11:15

Bu konudaki görüşlerim Başla & Bitir kısmında
açıklanmıştır.Biraz daha tartışılmalıdır diye düşünüyorum.En azından bulmaca hazırlayan arkadaşlarımızın bu konudaki görüşleri alınmalıdır.
Rongaz

Rongaz

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 11:40

Yüksel Güngör demiş ki:
Bu konudaki görüşlerim Başla & Bitir kısmında
açıklanmıştır.Biraz daha tartışılmalıdır diye düşünüyorum.En azından bulmaca hazırlayan arkadaşlarımızın bu konudaki görüşleri alınmalıdır.

Sevgili Yüksel Ağabeyim

En önemlisi bulmaca şablonu hazırlayan dostlarımız arasında zaman açısından olacak bilgi alışverişi, haklısınız efendim...
nehuray

nehuray

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 07:41

Madem öyle işte böyle diyerek 32.bulmacamla siz dostlarımı buluşturayım.Ekim ayında da -nasip olursa- belirlenen zamanda 33.bulmacamla devam ederiz.
Yüksel Güngör

Yüksel Güngör

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 08:02

cheers Yaşasın.Ama bulmaca nerede Question
Rongaz

Rongaz

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 11:22

SEVGİLİ MEHMET

BELKİ BURASI YERİ DEĞİL AMA 4 SAAT SONRA SİTEYE ANCAK ŞİMDİ GİREBİLDİM, SORUN BİZDEN Mİ KAYNAKLANIYOR ACABA...???

SEVGİLERİMLE
Yüksel Güngör

Yüksel Güngör

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 11:24

Rongaz demiş ki:
SEVGİLİ MEHMET

BELKİ BURASI YERİ DEĞİL AMA 4 SAAT SONRA SİTEYE ANCAK ŞİMDİ GİREBİLDİM, SORUN BİZDEN Mİ KAYNAKLANIYOR ACABA...???

SEVGİLERİMLE

Evet aynı sıkıntıyı ben de yaşadım.
nehuray

nehuray

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 11:34

Sv.Arkadaşlar,

32.bulmacamı direkt yayınlayamıyorum.Sv.Nail'e havale edilmiştir.
nmuslu

nmuslu

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 12:07

sevgili dostlar sanırım bizden kaynaklanmıyor..sorun yetkin forumdan olmalı..
mimhaydar

mimhaydar

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 15 Eyl. 2011, 15:10

Sevgili Dostlar,
uzun zamandan beri istediğimiz ve beklediğimiz
bulmaca yayınlarını bir programa bağlamak çok güzel de bulmaca hazırlayan değerli dostlarımız
bu programa periyodik olarak uyabilecekler mi ?
Açıklanan zamanlama onlar için de uygun mudur ?
Ayrıca sevgili Nail bu işin başında olmalı, yayınlanacak bulmacalar ona gönderilmeli, admin olarak kendisi sitede, icabında zaman ayarını da yapıp yayınlamalı diye düşünüyorum.
bulkara

bulkara

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyPerş. 22 Eyl. 2011, 20:57

Sevgili Nail Abim programı onaylıyor ve önerini kabul ediyorum...
Sevgilerimle...
nmuslu

nmuslu

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyCuma 23 Eyl. 2011, 09:53

SEVGİLİ DOSTLAR,

EKİM AYINDAN İTİBAREN YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ PROGRAMI DENEME AMAÇLI BİR UYGULAMAYA SOKALIM.. BAKALIM NE SONUÇ ALACAĞIZ..BULMACA YAYINLAYAN DOSTLAR,KENDİLERİNE AYRILAN ZAMANLARDA BULMACALARINI KENDİLERİ YAYINLAYABİLİR YA DA BİR-İKİ GÜN ÖNCEDEN BANA GÖNDERİRLERSE KENDİLERİNE AYRILAN ZAMAN ARALIĞINDA BEN DE YAYINLAYABİLİRİM..

SEVGİLER..
ys

ys

MesajKonu: Geri: BULMACA YAYIN PROGRAMI   BULMACA YAYIN PROGRAMI EmptyC.tesi 24 Eyl. 2011, 14:27

nmuslu demiş ki:
SEVGİLİ DOSTLAR,

EKİM AYINDAN İTİBAREN YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ PROGRAMI DENEME AMAÇLI BİR UYGULAMAYA SOKALIM.. BAKALIM NE SONUÇ ALACAĞIZ..BULMACA YAYINLAYAN DOSTLAR,KENDİLERİNE AYRILAN ZAMANLARDA BULMACALARINI KENDİLERİ YAYINLAYABİLİR YA DA BİR-İKİ GÜN ÖNCEDEN BANA GÖNDERİRLERSE KENDİLERİNE AYRILAN ZAMAN ARALIĞINDA BEN DE YAYINLAYABİLİRİM..

SEVGİLER..

SV. NAİL ABİ,

SİTEDEKİ PROBLEM DEVAM ETTİĞİ SÜRECE BENİM BU PROGRAMA UYABİLMEM MAALESEF MÜMKÜN OLMAYACAK. BİLGİNE.

BULMACA YAYIN PROGRAMI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BULMACA ÇÖZÜMLERİNİN YAYINLANMASI HAKKINDA